UKL1V471MHD1TO
470 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
470 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C - 1
ÜRETİCİ KODU : UKL1V471MHD1TO KOPYALA
ÜRETİCİ : Nichicon KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 493-10546-1-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 210 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Stoklara Giriş Tarihi: 7 - 10
97,41 TL
10
50
100
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
UKL1V471MHD1TO - NICHICON - CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Kapasitans470 µF
Tolerans±20%
Gerilim - Anma35 V
(ESR) Eş Değer Seri Direnci-
Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü2000 Hrs @ 85°C
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ 85°C
PolarizasyonPolar
Değerleri-
UygulamalarGeneral Purpose
Düşük Frekansta Kırpılan Akım680 mA @ 120 Hz
Yüksek Frekansta Kırpılan Akım990 mA @ 10 kHz
Bacak Aralığı 0.197" (5.00mm)
Boyut / Ölçü0.492" Dia (12.50mm)
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)1.063" (27.00mm)