381LX103M050A042
10000 µF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
KARGO
BEDAVA
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
10000 µF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C - 1
ÜRETİCİ KODU : 381LX103M050A042 KOPYALA
ÜRETİCİ : Cornell Dubilier Knowles KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 338-2291-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Tray
STOK DURUMU : 6300 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Stoklara Giriş Tarihi: 7 - 10
966,60 TL
10
80
160
560
1040
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
381LX103M050A042 - CORNELL DUBILIER KNOWLES - CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP TH
Kapasitans10000 µF
Tolerans±20%
Gerilim - Anma50 V
(ESR) Eş Değer Seri Direnci-
Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü3000 Hrs @ 105°C
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ 105°C
PolarizasyonPolar
Değerleri-
UygulamalarGeneral Purpose
Düşük Frekansta Kırpılan Akım4 A @ 120 Hz
Yüksek Frekansta Kırpılan Akım4.6 A @ 20 kHz
Bacak Aralığı 0.394" (10.00mm)
Boyut / Ölçü1.378" Dia (35.00mm)
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)1.654" (42.00mm)