x
Fiyatlara Gümrük Vergisi, Yurtdışı Kargo ve KDV dahildir!
Amerika'dan Düzenli Olarak Günlük Yükleme Yapıyoruz.
1000 TL ve Üzeri Siparişlerinize Ücretsiz Kargo
⭐%100 Orijinal Ürün Garantisi⭐
Menü
DigiKey Türkiye Distribütörü
Elkom Elk. Elektronik
DİGİ-KEY'in Türkiye'deki
Yetkili Tek İş Ortağıdır.
Detaylı İncele
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yukarı Çık
1- Kargolar Ücretsiz mi?

1000TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. Bu tutarın altında kalan siparişlerde ise, siparişinizi tamamlayacağınız ödeme sayfasında ücretsiz kargo firmasını, diğer kargo firmalarını ve ücretlerini kontrol edebilirsiniz.

2- Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Sepetinizde yer alan en uzun tedarik süresine sahip ürünün tedariği gerçekleştikten sonra tüm ürünlerinizin gönderimi tek seferde yapılır. Ayrı ayrı gönderim yapılmaz.

Farklı tedarik sürelerine sahip ürünlerin gönderimlerinde beklemek istemezseniz lütfen ayrı ayrı sepetler oluşturun.

e-komponent.com parçalı gönderim hakkını saklı tutmaktadır.

3- İade Kargo Numarası Nasıl Oluşturacağım ?

İade kargo numarası almak için, Hesap > Siparişlerim adımından "İade Et" butonuna tıkladıktan sonra açılan formu eksiksiz dolduran kullanıcıların iade talepleri değerlendirilir ve talepleri onaylanan kullancılara iade kargo numarası e-posta ile iletilir.

İade gönderilerinizi bu numara ve iade etmek istediğiniz ürünlerle birlikte en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: İade kargo numarası olmadan iade gönderimi yapılamaz.

4- Kargo görevlisinin getirdiği ürün hasarlı veya eksik ise ne yapmalıyım?

Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri tutanak tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz. Hasar tespit belgesini düzenletmezseniz üründeki sorunun kargo kaynaklı olduğunu ispatlamanız mümkün değildir. Bu nedenle mutlaka tutanak tutturulmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.