x
Fiyatlara Gümrük Vergisi, Yurtdışı Kargo ve KDV dahildir!
Amerika'dan Düzenli Olarak Günlük Yükleme Yapıyoruz.
1000 TL ve Üzeri Siparişlerinize Ücretsiz Kargo
⭐%100 Orijinal Ürün Garantisi⭐
Menü
DigiKey Türkiye Distribütörü
Elkom Elk. Elektronik
DİGİ-KEY'in Türkiye'deki
Yetkili Tek İş Ortağıdır.
Detaylı İncele
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yukarı Çık
Filtre

{{ FILTERS.CATEGORIES[0].NAME }}

Alt Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Markalar
Tedarikçiler
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

GigaDevice Semiconductor Türkiye Distribütörü EKOM Elektronik.

GigaDevice Semiconductor 2005'te Silikon Vadisi'nde kurulmuş, gelişmiş hafıza entegre teknolojisi ve IC çözümleri alanında faaliyet gösteren lider bir fabless yarı iletken şirketidir. GigaDevice, 2016 yılında Şanghay Borsası'nda halka arzını başarıyla tamamlamıştır. Geniş bir yelpazede yüksek performanslı Flash Memory ve 32 bit genel amaçlı MCU ürünleri sunmaktadır. SPI NOR Flash Memory konusunda öncülük eden şirketler arasındadır ve şu anda her yıl 1 milyardan fazla ünite sevkiyatı ile bu pazar segmentinde dünyada üçüncü sırada yer almaktadır.

GigaDevice, 2007 yılından bu yana 600'den fazla patent başvurusunda bulunmuş ve 200'den fazla patent almıştır. Çalışanlarının %55'inden fazlası, ürünlerini pazardaki rakiplerinden ayırt etmeye yönelik araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. GigaDevice yönetim ekibi, Kaliforniya Silikon Vadisi, Kore ve Tayvan'daki tanınmış Hafıza Entegresi üretici şirketlerinden önde gelen yarı iletken endüstrisi deneyimini bünyesinde barındırmaktadır. GigaDevice, DQS tarafından ISO9001 ve ISO14001 sertifikalarına sahiptir.

GigaDevice şu anda gömülü, nihai tüketici ve mobil iletişim uygulamalarında kullanılmak üzere SPI NOR Flash, SPI NAND Flash ve MCU'lar üretmektedir. Dökümhane, montaj ve test alt yüklenici ortaklarıyla güçlü ilişkilere dayanan bir üretim modeli işletmektedir. GigaDevice, bu iyi tanımlanmış fabless üretim modelinin kendilerine geleneksel fabrikasyon tabanlı entegre cihaz üreticilerine göre rekabet avantajı sağladığına inanmaktadır. Çünkü gelişmiş bellek süreç teknolojilerini sürdürmek için yapılan sermaye ekipmanı harcamaları, birçok IC bellek pazar segmentinin pazar getirisinin ötesindedir. GigaDevice'in dökümhane ortaklarının gelişmiş ekipmanlara yaptığı tutarlı yatırımlar ve 12 inçlik yonga plakası kapasitesindeki hızlı büyüme, rakiplerine göre başarısındaki kilit faktörlerdir.

*EKOM Elk. Elektronik San. ve Tic. A.Ş. GigaDevice Semiconductor'in Yetkili Distribütörü ve Temsilcisidir.
Ticari marka/logo ilgili sahiplerinin mülkiyetinde olup, tarafımıza kullanım konusunda izin verilmiştir.


Dünyanın #1 Numaralı Fabless Hafıza Entegre Tedarikçisi

Kuruluşundan bu yana 21,2 milyardan fazla ünite sevkiyatı gerçekleştiren GigaDevice, Çin'de 1 numaralı, dünya çapında ise 3 numaralı NOR FLASH® tedarikçisidir.

Çin'in #1 numaralı Arm® genel amaçlı MCU tedarikçisi

Günümüze kadar 1,3 milyardan fazla ünitenin sevkiyatını gerçekleştiren GigaDevice, 40 seride 500'den fazla parça numarası sunmaktadır.

Parmak izi IC Endüstrisinde Lider Firma

GigaDevice, Dünya’nın 4 numaralı dokunmatik kontrol IC tedarikçisi ve 3 numaralı parmak izi IC tedarikçisi olmasının yanı sıra Çin'in 2 numaralı parmak izi IC tedarikçisidir.

Toplam 679 ürün bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.