ESH107M200AM7AA
100 µF 200 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
100 µF 200 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C - 1
ÜRETİCİ KODU : ESH107M200AM7AA KOPYALA
ÜRETİCİ : KEMET KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 399-6551-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Bulk
STOK DURUMU : 13233 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Yurt Dışından Kargo ve Gümrük Dahil
Yurt dışından Elektronik Komponent
TESLİMAT SÜRESİ 7 - 10 İŞ GÜNÜ
Tedarik Süresi
109,82 TL
10
50
200
600
1000
2600
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
ESH107M200AM7AA - KEMET - CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Kapasitans100 µF
Tolerans±20%
Gerilim - Anma200 V
(ESR) Eş Değer Seri Direnci-
Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü2000 Hrs @ 105°C
Çalışma Sıcaklığı-25°C ~ 105°C
PolarizasyonPolar
Değerleri-
UygulamalarGeneral Purpose
Düşük Frekansta Kırpılan Akım350 mA @ 120 Hz
Yüksek Frekansta Kırpılan Akım560 mA @ 10 kHz
Bacak Aralığı 0.295" (7.50mm)
Boyut / Ölçü0.630" Dia (16.00mm)
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)1.063" (27.00mm)