REH1218470M200K
47 µF 200 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
47 µF 200 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C - 1
ÜRETİCİ KODU : REH1218470M200K KOPYALA
ÜRETİCİ : KYOCERA AVX KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 478-REH1218470M200KCT-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 171 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Yurt Dışından Kargo ve Gümrük Dahil
Yurt dışından Elektronik Komponent
TESLİMAT SÜRESİ 7 - 10 İŞ GÜNÜ
Tedarik Süresi
60,14 TL
10
50
100
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
REH1218470M200K - KYOCERA AVX - CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL TH
Kapasitans47 µF
Tolerans±20%
Gerilim - Anma200 V
(ESR) Eş Değer Seri Direnci-
Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü2000 Hrs @ 125°C
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ 125°C
PolarizasyonPolar
Değerleri-
UygulamalarGeneral Purpose
Düşük Frekansta Kırpılan Akım24.75 mA @ 120 Hz
Yüksek Frekansta Kırpılan Akım165 mA @ 100 kHz
Bacak Aralığı 0.197" (5.00mm)
Boyut / Ölçü0.492" Dia (12.50mm)
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)0.787" (20.00mm)