| TLV3202AIDGK - TEXAS INSTRUMENTS - IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8VSSOP | |
| Tip | Standard (General Purpose) |
| Eleman Sayısı | 2 |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Gerilim - Besleme, Tek/Çift (±) | 2.7V ~ 5.5V |
| Voltaj - Giriş Ofseti (Maks) | 5mV @ 5V |
| Akım - Giriş Öngerilimi (Maks) | 50pA @ 5V |
| Akım - Çıkış (Tip) | - |
| Çalışma Akımı(Maks) | 50µA |
| CMRR, PSRR (Tip) | 70dB CMRR, 85dB PSRR |
| Yayılım Gecikmesi (Maks) | 50ns |
| Gecikme | 1.2mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Kılıf | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tedarikçi Paketleme | 8-VSSOP |