| EX2-2U1S - KEMET - AUTO RELAY 2 FORM C 12V | |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 75 mA |
| Bobin Gerilimi | 12VDC |
| Bağlantı Formu | SPDT (1 Form C) x 2 |
| Kontak Değeri (Akım) | 30 A |
| Anahtarlama Gerilimi | 16VDC - Max |
| Çalışması Gereken Gerilim | 6.5 VDC |
| Serbest Bırakılması Gereken Gerilim | 0.9 VDC |
| Çalışma Zamanı | 2.5 ms |
| Serbest Bırakma Zamanı | 3 ms |
| Özellikler | Sealed - Fully |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Bağlantı Şekli | PC Pin |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |