UKA1C472MHD
4700 µF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
HIZLI
GÖNDERİ
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
4700 µF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C - 1
ÜRETİCİ KODU : UKA1C472MHD KOPYALA
ÜRETİCİ : Nichicon KOPYALA
TEDARİK SÜRESİ : 1 - 3 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Bulk
STOK DURUMU : STOKTA VAR
TEDARİK SÜRESİ 1 - 3 İŞ GÜNÜ
Stoklara Giriş Tarihi: 1 - 3
228,88 TL
10
50
100
500
1000
2500
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
UKA1C472MHD - NICHICON - CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Kapasitans4700 µF
Tolerans±20%
Gerilim - Anma16 V
(ESR) Eş Değer Seri Direnci-
Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü2000 Hrs @ 105°C
Çalışma Sıcaklığı-55°C ~ 105°C
PolarizasyonPolar
DeğerleriAEC-Q200
UygulamalarAudio
Düşük Frekansta Kırpılan Akım1.48 A @ 120 Hz
Yüksek Frekansta Kırpılan Akım1.702 A @ 10 kHz
Bacak Aralığı 0.197" (5.00mm)
Boyut / Ölçü0.492" Dia (12.50mm)
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)1.457" (37.00mm)