450CXW180MEFR18X45
180 µF 450 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
180 µF 450 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C - 1
ÜRETİCİ KODU : 450CXW180MEFR18X45 KOPYALA
ÜRETİCİ : Rubycon KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 1189-450CXW180MEFR18X45-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Bulk
STOK DURUMU : 196 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Stoklara Giriş Tarihi: 7 - 10
393,67 TL
10
50
200
600
1000
2600
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
450CXW180MEFR18X45 - RUBYCON - CAP ALUM 180UF 20% 450V RADIAL
Kapasitans180 µF
Tolerans±20%
Gerilim - Anma450 V
(ESR) Eş Değer Seri Direnci-
Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü5000 Hrs @ 105°C
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ 105°C
PolarizasyonPolar
Değerleri-
UygulamalarGeneral Purpose
Düşük Frekansta Kırpılan Akım1.09 A @ 120 Hz
Yüksek Frekansta Kırpılan Akım2.18 A @ 10 kHz
Bacak Aralığı 0.295" (7.50mm)
Boyut / Ölçü0.709" Dia (18.00mm)
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)1.850" (47.00mm)