| MURS120-E3/52T - VISHAY GENERAL SEMICONDUCTOR - DIODES DIVISION - DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AA | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | DO-214AA, SMB |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Tersine Dönme Süresi (trr) | 35 ns |
| Teknoloji | Standard |
| Kapasitans @ Vr, F | - |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 1A |
| Tedarikçi Paketleme | DO-214AA (SMB) |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı | -65°C ~ 175°C |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 200 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 875 mV @ 1 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 2 µA @ 200 V |