| SS2FL3-M3/H - VISHAY GENERAL SEMICONDUCTOR - DIODES DIVISION - DIODE SCHOTTKY 30V 2A DO219AB | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | DO-219AB |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Teknoloji | Schottky |
| Kapasitans @ Vr, F | 145pF @ 4V, 1MHz |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 2A |
| Tedarikçi Paketleme | DO-219AB (SMF) |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı | -55°C ~ 150°C |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 30 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 540 mV @ 2 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 200 µA @ 30 V |