| BAT85S-TAP - VISHAY GENERAL SEMICONDUCTOR - DIODES DIVISION - DIODE SCHOTTKY 30V 200MA DO35 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Hız | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Tersine Dönme Süresi (trr) | 5 ns |
| Teknoloji | Schottky |
| Kapasitans @ Vr, F | 10pF @ 1V, 1MHz |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 200mA |
| Tedarikçi Paketleme | DO-35 (DO-204AH) |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı | -65°C ~ 150°C |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 30 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 800 mV @ 100 mA |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 2 µA @ 25 V |