| SB2100 - SMC DIODE SOLUTIONS - DIODE SCHOTTKY 100V DO15 | |
| Teknoloji | Schottky |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 100 V |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | - |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 850 mV @ 2 A |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 500 µA @ 100 V |
| Kapasitans @ Vr, F | 140pF @ 5V, 1MHz |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Tedarikçi Paketleme | DO-15 |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -55°C ~ 150°C |