| AH9251-W-7 - DIODES INCORPORATED - MAGNETIC SWITCH OMNIPOL SC59-3 | |
| Fonksiyon | Omnipolar Switch |
| Teknoloji | Hall Effect |
| Polarizasyon | North Pole, South Pole |
| Algılama Aralığı | ±8mT Trip, ±7mT Release |
| Test Durumu | -40°C ~ 85°C |
| Gerilim - Besleme | 2.5V ~ 5.5V |
| Akım - Besleme (Maks) | 15µA |
| Akım - Çıkış ( Maksimum) | 2mA |
| Çıkış Tipi | Digital |
| Özellikler | Sleep Mode |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tedarikçi Paketleme | SC-59-3 |
| Paket / Kılıf | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |