| DRV5015A1QDBZT - TEXAS INSTRUMENTS - MAGNETIC SWITCH LATCH SOT23-3 | |
| Fonksiyon | Latch |
| Teknoloji | Hall Effect |
| Polarizasyon | North Pole, South Pole |
| Algılama Aralığı | 2mT Trip, -2mT Release |
| Test Durumu | -40°C ~ 125°C |
| Gerilim - Besleme | 2.5V ~ 5.5V |
| Akım - Besleme (Maks) | 2.8mA |
| Akım - Çıkış ( Maksimum) | 30mA |
| Çıkış Tipi | Digital |
| Özellikler | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-23-3 |
| Paket / Kılıf | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |