| B2405M-2WR3 - MORNSUN AMERICA, LLC - ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER | |
| Paketleme | Tube |
| Özellikler | - |
| Paket / Kılıf | 4-SIP Module |
| Boyut / Ölçü | 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.6mm x 7.6mm x 10.2mm) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Tip | Isolated Module |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Uygulamalar | ITE (Commercial) |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 26.4V |
| Uygunluk Onayı | - |
| Verimlilik | 80% |
| Akım - Çıkış ( Maksimum) | 400mA |
| Tedarikçi Paketleme | - |
| Gerilim - Giriş (Minimum) | 21.6V |
| Gerilim - Çıkış 1 | 5V |
| Gerilim - Çıkış 2 | - |
| Gerilim - Çıkış 3 | - |
| Gerilim - Çıkış 4 | - |
| Kontrol Özellikleri | - |
| Güç (Watt) | 2 W |
| Çıktı Sayısı | 1 |
| Gerilim - İzolasyon | 1.5 kV |
| Standart Numarası | - |