| LA 205-S - LEM USA INC. - CURRENT SENSOR HE/CL 200A | |
| Ölçüm için | AC/DC |
| Sensör Tipi | Hall Effect, Closed Loop |
| Akım - Algılama | 200A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış | Ratiometric, Current |
| Hassasiyet | - |
| Frekans | DC ~ 100kHz |
| Doğrusallık | ±0.1% |
| Doğruluk | ±0.8% |
| Gerilim - Besleme | ±12V ~ 15V |
| Yanıt Süresi | 1µs |
| Akım - Besleme (Maks) | 20mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ 85°C |
| Polarizasyon | Bidirectional |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Paket / Kılıf | Module |
| Tedarikçi Paketleme | - |