| TLE4972AE35S5XUMA1 - INFINEON TECHNOLOGIES - CURRENT SEN HE/DIF 2000A PG-VSON | |
| Ölçüm için | AC/DC |
| Sensör Tipi | Hall Effect, Differential |
| Akım - Algılama | 2000A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış | Ratiometric, Voltage |
| Hassasiyet | 62mV/mT |
| Frekans | 210kHz |
| Doğrusallık | - |
| Doğruluk | - |
| Gerilim - Besleme | 3.1V ~ 3.5V |
| Yanıt Süresi | 700ns |
| Akım - Besleme (Maks) | 25mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Derece | Automotive |
| Kalifikasyon | AEC-Q100 |
| Polarizasyon | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 6-PowerVDFN |
| Tedarikçi Paketleme | PG-VSON-6-4 |