| PCM 10-P - LEM USA INC. - CURRENT SENSOR HE/CL 10A | |
| Ölçüm için | AC/DC |
| Sensör Tipi | Hall Effect, Closed Loop |
| Akım - Algılama | 10A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış | Current |
| Hassasiyet | - |
| Frekans | DC ~ 1kHz |
| Doğrusallık | ±0.2% |
| Doğruluk | ±1% |
| Gerilim - Besleme | 24V |
| Yanıt Süresi | 10µs |
| Akım - Besleme (Maks) | 50mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |
| Polarizasyon | Bidirectional |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | Module |
| Tedarikçi Paketleme | - |