| 1-1376382-2 - TE CONNECTIVITY AMP CONNECTORS - CONN HEADER VERT 2POS 5MM | |
| Paketleme | Bulk |
| Konektör Tipi | Header |
| Kontak Tipi | Tab |
| Aralık - Eş Parça | 0.197" (5.00mm) |
| Pozisyon Sayısı | 2 |
| Sıra Sayısı | 1 |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | - |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Biçim | Board to Cable/Wire |
| Çevreleme | Shrouded - 4 Wall |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Bağlantı Ucu | Kinked Pin, Solder |
| Bağlama Tipi | Locking Ramp |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | - |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.138" (3.50mm) |
| Toplam Kontak Uzunluğu | - |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.555" (14.10mm) |
| Kontak Şekli | Rectangular |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Tin |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | - |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Materyali | Copper Alloy |
| İzolasyon Malzemesi | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Özellikler | Board Guide |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| İzolasyon Rengi | Red |
| Akım Değeri (Amper) | Varies by Tel Ölçüsü |
| Voltaj Değeri | 300VAC |