| 1-2842244-6 - TE CONNECTIVITY AMP CONNECTORS - 16P, AMPMODU 2MM, DOUBLE ROW SHR | |
| Paketleme | Tube |
| Konektör Tipi | Header |
| Kontak Tipi | Male Pin |
| Aralık - Eş Parça | 0.079" (2.00mm) |
| Pozisyon Sayısı | 16 |
| Sıra Sayısı | 2 |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | 0.079" (2.00mm) |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Biçim | Board to Board or Cable |
| Çevreleme | Shrouded - 4 Wall |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| Bağlama Tipi | Detent Lock |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | 0.141" (3.60mm) |
| Kontak Uzunluğu - Post | - |
| Toplam Kontak Uzunluğu | - |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.252" (6.40mm) |
| Kontak Şekli | Square |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Gold |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | 3.94µin (0.100µm) |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Materyali | Copper Alloy |
| İzolasyon Malzemesi | Thermoplastic |
| Özellikler | Pick and Place |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| İzolasyon Rengi | Black |
| Akım Değeri (Amper) | 2A |
| Voltaj Değeri | 125VAC/DC |