| 165PR4A - 3M - TAPE VINYL PURPLE 3/4"X20YDS | |
| Bant Tipi | Conformable Vinyl |
| Yapıştırıcı | Rubber |
| Destek, Taşıyıcı | PVC (Poly Vinyl Chloride) |
| Kalınlık | 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) |
| Kalınlık - Yapıştırıcı | - |
| Kalınlık - Destek, Taşıyıcı | - |
| Genişlik | 0.75" (19.05mm) 3/4" |
| Uzunluk | 60' (18.3m) 20 yds |
| Renk | Purple |
| Kullanım | Insulating |
| Sıcaklık Aralığı | 32°F ~ 194°F (0°C ~ 90°C) Max |