| OPA4323IPWR - TEXAS INSTRUMENTS - QUAD, 5.5-V, 20-MHZ, ZERO-CROSS | |
| Yükselteç / Amplifikatör Tipi | CMOS |
| Devre Sayısı | 4 |
| Çıkış Tipi | Single Ended, Rail-to-Rail |
| Çevirme Hızı | 33V/µs |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün | 20 MHz |
| Akım - Giriş Eğilimi | 0.5 pA |
| Gerilim - Giriş Ofseti | 150 µV |
| Akım - Besleme | 1.6mA (x4 Channels) |
| Akım - Çıkış / Kanal | 110 mA |
| Gerilim - Besleme Açıklığı (Min) | 1.7 V |
| Gerilim - Besleme Açıklığı (Maks) | 5.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 14-TSSOP |