| READ2304GSN#GC0 - RENESAS ELECTRONICS CORPORATION - LEGACY LIC LEGACY MSOP OPERATION | |
| Yükselteç / Amplifikatör Tipi | CMOS |
| Devre Sayısı | 2 |
| Çıkış Tipi | Single-Ended |
| Çevirme Hızı | 8V/µs |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün | 6 MHz |
| Akım - Giriş Eğilimi | 1 pA |
| Gerilim - Giriş Ofseti | 6 mV |
| Akım - Besleme | 750µA (x2 Channels) |
| Akım - Çıkış / Kanal | 20 mA |
| Gerilim - Besleme Açıklığı (Min) | 2.5 V |
| Gerilim - Besleme Açıklığı (Maks) | 5.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tedarikçi Paketleme | 8-MSOP |