| SN74LVCH16244ADLR - TEXAS INSTRUMENTS - IC BUFF 1.65V/3.6V 48-SSOP | |
| Mantık Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Eleman Sayısı | 4 |
| Eleman Başına Bit Sayısı | 4 |
| Giriş Tipi | - |
| Çıkış Tipi | 3-State |
| Akım - Çıkış (Yüksek, Düşük) | 24mA, 24mA |
| Gerilim - Besleme | 1.65V ~ 3.6V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 48-SSOP |