| LM70880QRRXRQ1 - TEXAS INSTRUMENTS - IC REG BUCK ADJ/0.8V 8A 29VQFN | |
| Fonksiyon | Step-Down |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Topoloji | Buck |
| Çıkış Tipi | Adjustable (Fixed) |
| Çıktı Sayısı | 1 |
| Gerilim - Giriş (Minimum) | 4.5V |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 80V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 0.8V (3.3V, 5V, 12V) |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | 55V |
| Akım - Çıkış | 8A |
| Frekans - Anahtarlama | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Senkron Doğrultucu | Yes |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Derece | Automotive |
| Kalifikasyon | AEC-Q100 |
| Montaj Tipi | Surface Mount, Wettable Flank |
| Paket / Kılıf | 29-PowerVFQFN |
| Tedarikçi Paketleme | 29-VQFN (6x6) |