| LBAA0XV2DT-158 - MURATA ELECTRONICS - RF TXRX MODULE LORA SMD | |
| RF Ailesi/Standart | Bluetooth, WiFi |
| Protokol | 802.11b/g/n, Bluetooth, LoRa™ |
| Modülasyon | 2-FSK, BPSK, DBPSK, DSSS, OFDM |
| Frekans | 2.412GHz ~ 2.484GHz |
| Veri Hızı | 7.2Mbps |
| Güç - Çıkış | 21dBm |
| Hassasiyet | -141dBm |
| Seri Arabirim | GPIO, SPI |
| Anten Tipi | Antenna Not Included |
| Kullanılan Entegre (IC) | LR1110 |
| Bellek Boyutu | - |
| Gerilim - Besleme | 1.8V ~ 3.6V |
| Akım - Teslim Alma | 9mA |
| Akım - İletim | 28mA ~ 118mA |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Kılıf | 48-SMD Module |