| ZTX415 - DIODES INCORPORATED - TRANS NPN 100V 0.5A E-LINE | |
| Transistör Tipi | NPN - Avalanche Mode |
| Akım - Kollektör (Ic) (Maks) | 500 mA |
| Maksimum Kollektör Emiter Geçiş Gerilimi | 100 V |
| Maksimum Saturasyon Gerilimi - Maks @ Ib, Ic | 500mV @ 1mA, 10mA |
| Maksimum Kollektör Kesim Akımı | 100nA (ICBO) |
| DC Akım Kazancı (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 25 @ 10mA, 10V |
| Güç - Maks. | 680 mW |
| Frekans Geçişi | 40MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | E-Line-3 |
| Tedarikçi Paketleme | E-Line (TO-92 compatible) |