MBR10100G
Diode 100 V 10A Through Hole TO-220-2
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
Diode 100 V 10A Through Hole TO-220-2 - 1
ÜRETİCİ KODU : MBR10100G KOPYALA
ÜRETİCİ : onsemi KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : MBR10100GOS-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
PAKETLEME TİPİ : Tube
STOK DURUMU : 17043 Adet (Yurt Dışı Stok!)
137,98 TL
50
100
500
1000
2000
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
MBR10100G - ONSEMI - DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO2202
TeknolojiSchottky
Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr)100 V
Ortalam Doğrultma Akımı (Io)10A
Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If800 mV @ 10 A
HızFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Ters Kaçak Akımı @ Vr100 µA @ 100 V
Kapasitans @ Vr, F-
Montaj TipiThrough Hole
Paket / KılıfTO-220-2
Tedarikçi PaketlemeTO-220-2
Çalışma sıcaklığı - Bağlantı -65°C ~ 175°C