| RB521S30T1G - ONSEMI - DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | SC-79, SOD-523 |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Hız | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Teknoloji | Schottky |
| Kapasitans @ Vr, F | - |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 200mA |
| Tedarikçi Paketleme | SOD-523 |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -55°C ~ 125°C |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 30 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 500 mV @ 200 mA |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 30 µA @ 10 V |