| BAS3010B03WE6327HTSA1 - INFINEON TECHNOLOGIES - DIODE SCHOTTKY 30V 1A PGSOD3233D | |
| Teknoloji | Schottky |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 30 V |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 1A |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 550 mV @ 1 A |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 20 µA @ 30 V |
| Kapasitans @ Vr, F | 40pF @ 5V, 1MHz |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | SC-76, SOD-323 |
| Tedarikçi Paketleme | PG-SOD323-3D |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -65°C ~ 125°C |