| MBR1200_R2_00001 - PANJIT INTERNATIONAL INC. - DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO41 | |
| Teknoloji | Schottky |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 200 V |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 1A |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 1 A |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 50 µA @ 200 V |
| Kapasitans @ Vr, F | - |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Tedarikçi Paketleme | DO-41 |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -65°C ~ 175°C |