| STTH302S - STMICROELECTRONICS - DIODE GEN PURP 200V 3A SMC | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | DO-214AB, SMC |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Tersine Dönme Süresi (trr) | 35 ns |
| Teknoloji | Standard |
| Kapasitans @ Vr, F | - |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 3A |
| Tedarikçi Paketleme | SMC |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı | 175°C (Max) |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 200 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 950 mV @ 3 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 3 µA @ 200 V |