| FERD40H100STS - STMICROELECTRONICS - DIODE FERD 100V 40A TO220AB | |
| Paketleme | Tube |
| Paket / Kılıf | TO-220-3 |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Teknoloji | FERD (Field Effect Rectifier Diode) |
| Kapasitans @ Vr, F | - |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 40A |
| Tedarikçi Paketleme | TO-220AB |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı | 175°C (Max) |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 100 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 705 mV @ 40 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 190 µA @ 100 V |