| TLE49631MXTMA1 - INFINEON TECHNOLOGIES - MAGNETIC SWITCH LATCH SOT23-3 | |
| Fonksiyon | Latch |
| Teknoloji | Hall Effect |
| Polarizasyon | South Pole |
| Algılama Aralığı | 3.5mT Trip, -3.5mT Release |
| Test Durumu | 25°C |
| Gerilim - Besleme | 3V ~ 5.5V |
| Akım - Besleme (Maks) | 2.5mA |
| Akım - Çıkış ( Maksimum) | 5mA |
| Çıkış Tipi | Open Drain |
| Özellikler | Temperature Compensated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 170°C (TJ) |
| Derece | Automotive |
| Kalifikasyon | AEC-Q100 |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tedarikçi Paketleme | PG-SOT23-3-15 |
| Paket / Kılıf | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |