| PCM1789PWR - TEXAS INSTRUMENTS - IC DAC/AUDIO 24BIT 192K 24TSSOP | |
| Tip | DAC, Audio |
| Kanal Sayısı | 2 |
| Çözünürlük (Bit) | 24 b |
| Örnekleme Hızı (Saniye Başına) | 192k |
| Veri Arayüzü | DSP, I2S |
| Gerilim Besleme Kaynağı | Analog and Digital |
| Gerilim - Besleme | 3V ~ 3.6V, 5V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 24-TSSOP |