| REF200AU/2K5 - TEXAS INSTRUMENTS - IC CUR MIRROR/SINK 0.25% 8SOIC | |
| Fonksiyon | Current Mirror, Current Sink/Source |
| Algılama Yöntemi | - |
| Doğruluk | ±0.25% |
| Gerilim - Giriş | 2.5V ~ 40V |
| Akım - Çıkış | 100µA |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ~ 85°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SOIC |