| LNK3209GQ-TL - POWER INTEGRATIONS - LINKSWITCH-TN2Q 750V 850MA | |
| Çıkış İzolasyonu | Either |
| Dahili Anahtar(lar) | Yes |
| Gerilim - Dağılma | 750V |
| Topoloji | Buck, Buck-Boost, Flyback |
| Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd) | 30V ~ 550V |
| Görev Döngüsü | 70% |
| Frekans - Anahtarlama | 66kHz |
| Arıza Koruması | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Kontrol Özellikleri | Frequency Control, Soft Start |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Paket / Kılıf | 8-SMD (7 Leads), Gull Wing |
| Tedarikçi Paketleme | SMD-8C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |