| 5-103634-2 - TE CONNECTIVITY AMP CONNECTORS - CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM | |
| Paketleme | Tube |
| Özellikler | Keying Slot |
| Konektör Tipi | Header |
| Voltaj Değeri | - |
| Akım Değeri (Amper) | 3A |
| Montaj Tipi | Through Hole, Right Angle |
| Pozisyon Sayısı | 3 |
| Sıra Sayısı | 1 |
| Biçim | Board to Board or Cable |
| Çalışma Sıcaklığı | -65°C ~ 105°C |
| Kontak Tipi | Male Pin |
| Bağlama Tipi | Latch Holder |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| Kontak Materyali | Brass |
| İzolasyon Rengi | Black |
| Aralık - Eş Parça | 0.100" (2.54mm) |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Tin |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Şekli | Square |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.130" (3.30mm) |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.200" (5.08mm) |
| Çevreleme | Shrouded - 4 Wall |
| Toplam Kontak Uzunluğu | - |
| İzolasyon Malzemesi | Thermoplastic |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | - |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | 0.230" (5.84mm) |