| 0901200923 - MOLEX - CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM | |
| Paketleme | Tray |
| Özellikler | - |
| Konektör Tipi | Header, Breakaway |
| Voltaj Değeri | - |
| Akım Değeri (Amper) | - |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Pozisyon Sayısı | 3 |
| Sıra Sayısı | 1 |
| Biçim | Board to Board or Cable |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Kontak Tipi | Male Pin |
| Bağlama Tipi | Push-Pull |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| Kontak Materyali | Brass |
| İzolasyon Rengi | Black |
| Aralık - Eş Parça | 0.100" (2.54mm) |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Gold |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Şekli | Square |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.114" (2.90mm) |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.098" (2.50mm) |
| Çevreleme | Unshrouded |
| Toplam Kontak Uzunluğu | 0.478" (12.15mm) |
| İzolasyon Malzemesi | Polyester, Glass Filled |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | - |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | 0.266" (6.75mm) |