| G125-MV12005M1P - HARWIN INC. - CONN HEADER VERT 20POS 1.25MM | |
| Konnektör Tipi | Header |
| Kontak Tipi | Male Pin |
| Aralık - Eş Parça | 0.049" (1.25mm) |
| Pozisyon Sayısı | 20 |
| Sıra Sayısı | 2 |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | 0.049" (1.25mm) |
| Yüklenen Pozisyon Sayısı | All |
| Stil | Board to Board or Cable |
| Çevreleme | Shrouded - 4 Wall |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| Bağlama Tipi | Screw Lock |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | - |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.118" (3.00mm) |
| Toplam Kontak Uzunluğu | - |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.193" (4.90mm) |
| Kontak Şekli | Circular |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Gold |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | 8.00µin (0.203µm) |
| Kontak Kaplama - Post | Gold |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| İzolasyon Malzemesi | Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free |
| Özellikler | Mating Flange, Mounting Flange, Pick and Place |
| Çalışma Sıcaklığı | -65°C ~ 150°C |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Malzeme Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| İzolasyon Rengi | Green |
| Akım Değeri (Amper) | 2A |
| Gerilim Değeri | 450V |