| 640497-3 - TE CONNECTIVITY AMP CONNECTORS - CONN HEADER VERT 2POS 4.2MM | |
| Paketleme | Bulk |
| Özellikler | - |
| Konnektör Tipi | Header |
| Gerilim Değeri | 250VAC |
| Akım Değeri (Amper) | 6A |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Pozisyon Sayısı | 2 |
| Sıra Sayısı | 1 |
| Stil | Board to Cable/Wire |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 105°C |
| Kontak Tipi | Male Pin |
| Bağlama Tipi | Latch Lock |
| Yüklenen Pozisyon Sayısı | All |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Malzeme Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| İzolasyon Rengi | Black, Red |
| Aralık - Eş Parça | 0.165" (4.20mm) |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Tin |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | - |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Şekli | Circular |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.210" (5.33mm) |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.531" (13.50mm) |
| Çevreleme | Shrouded - 4 Wall |
| Toplam Kontak Uzunluğu | - |
| İzolasyon Malzemesi | Polyamide (PA), Nylon |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | - |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | 0.220" (5.59mm) |