| FG28C0G1H471JNT06 - TDK CORPORATION - CAP CER 470PF 50V C0G RADIAL | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±5% |
| Bacak Tipi | Formed Leads - Kinked |
| Özellikler | - |
| Gerilim - Anma Değeri | 50V |
| Paket / Kılıf | Radial |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Ölçü / Boyut | 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Uygulama Alanı | General Purpose |
| Bacak Aralığı | 0.197" (5.00mm) |
| Derecelendirme | - |
| Yüksekliği | 0.217" (5.50mm) |
| Kalınlık (Maks) | - |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 470 pF |