| FG26C0G2J181JNT06 - TDK CORPORATION - CAP CER 180PF 630V C0G RADIAL | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Tolerans | ±5% |
| Bacak Stili | Formed Leads - Kinked |
| Özellikler | - |
| Gerilim - Anma | 630V |
| Paket / Kılıf | Radial |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Boyut / Ölçü | 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bacak Aralığı | 0.197" (5.00mm) |
| Değerleri | - |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.236" (6.00mm) |
| Kalınlık (Maks) | - |
| Hata Oranı | - |
| Kapasitans | 180 pF |