| CU02CG6R0C16AH - KYOCERA AVX - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 6PF 16V C0G 01005 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±0.25pF |
| Bacak Stili | - |
| Özellikler | Yüksek Q, Düşük Kayıp |
| Gerilim - Anma Değeri | 16V |
| Paket / Kılıf | 01005 (0402 Metrik) |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Ölçü / Boyut | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Uygulama Alanı | RF, Mikrodalga, Yüksek Frekans |
| Bacak Aralığı | - |
| Derecelendirme | - |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.009" (0.22mm) |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 6 pF |