| 02016D473KAT2A - KYOCERA AVX - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 0.047UF 6.3V X5R 0201 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±10% |
| Bacak Stili | - |
| Özellikler | - |
| Gerilim - Anma Değeri | 6.3V |
| Paket / Kılıf | 0201 (0603 Metrik) |
| Sıcaklık Katsayısı | X5R |
| Ölçü / Boyut | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Uygulama Alanı | Genel Amaç |
| Bacak Aralığı | - |
| Derecelendirme | - |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.013" (0.33mm) |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 0.047 µF |