| GRM033R71H102KA12D - MURATA ELECTRONICS - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 1000PF 50V X7R 0201 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±10% |
| Bacak Stili | - |
| Özellikler | - |
| Gerilim - Anma Değeri | 50V |
| Paket / Kılıf | 0201 (0603 Metrik) |
| Sıcaklık Katsayısı | X7R |
| Ölçü / Boyut | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Uygulama Alanı | Genel Amaç |
| Bacak Aralığı | - |
| Derecelendirme | - |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.013" (0.33mm) |
| Kapasite | 1000 pF |