| C4520C0G3F101K200KA - TDK CORPORATION - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 100PF 3KV C0G 1808 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±10% |
| Bacak Stili | - |
| Özellikler | High Voltage |
| Gerilim - Anma Değeri | 3000V (3kV) |
| Paket / Kılıf | 1808 (4520 Metrik) |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Ölçü / Boyut | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Uygulama Alanı | Genel Amaç |
| Bacak Aralığı | - |
| Derecelendirme | - |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.087" (2.20mm) |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 100 pF |