| FG16X7R2A334KNT06 - TDK CORPORATION - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 0.33UF 100V X7R RADYAL | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Kapasite | 0.33µF |
| Hata Payı / Tolerans | ±10% |
| Gerilim - Anma Değeri | 100V |
| Sıcaklık Katsayısı | X7R |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Özellikler | - |
| Derecelendirme | - |
| Uygulama Alanı | Genel Amaç |
| Hata Oranı | - |
| Montaj Tipi | Delik Montaj |
| Paket / Kılıf | Dairesel |
| Ölçü / Boyut | 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm) |
| Yükseklik | 0.236" (6.00mm) |
| Kalınlık (Maks) | - |
| Bacak Aralığı | 0.098" (2.50mm) |
| Bacak Stili | Formlandırılmış Bacak |